Můj dům & Můj byt

Každý dům je samostatnou jednotkou, která je energeticky soběstačná a zároveň funkční součástí celého areálu. Architektonicky i designově jsme domy vyřešili až do posledního detailu. Umějí skvěle hospodařit s energiemi i s dešťovou vodou a zjednodušili jsme pro vás i jejich provoz a zabezpečení díky systému chytrého bydlení. Předáním klíčů od vašeho nového domova to pro nás nekončí. Chceme, aby se celý areál dále rozvíjel a žilo se vám v něm dobře.

Modro-zelené bydlení

Díky částečné nezávislosti na klasických zdrojích energií a díky chytrým systémům, které hospodaří s energiemi i s dešťovou vodou, je pasivní bydlení komfortní a šetří jak přírodu, tak životní náklady.

Zajímá vás víc?

Typy domů

Základ urbanizace tvoří návrh rozmístění solitérních rodinných domů. Solitérní domy mají dva základní objemové typy. Podél potoka bude umístěn větší dům s názvem XXL. V prostoru vymezeném komunikacemi bude umístěn typ menší nazývaný L. Centrální park je lemován liniovou řadovou zástavbou šesti řadovými domy s názvem S. Na západní hranici území je umístěn "uzavírací objekt", a to dvoupodlažní bytový dům zvaný ALLEY.

Zajímá vás víc?

Interiéry a realizační standardy

Základním konceptem při uvažování o interiéru jednotlivých objektů byla myšlenka ucelenosti výrazu celého projektu. A tím je myšleno nejen vlastní interiérové vybavení, ale kompletně řešený exteriér celého obytného souboru. Vnesená harmonie použitých materiálů exteriérů se promítá do jednotlivých prvků vybavení domů a bytů. Celkový dojem projektu se nese v duchu souznění s krajinou. Od urbanistické koncepce až po výběr materiálů se projekt snaží splynout s okolní krajinou, která pro projekt hraje velmi významnou roli.

Zajímá vás víc?

Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná