Ideální pro rodiny s dětmi

Rodinný život v klidu a pohodlí vlastního domova

Každý z nás chce pro svou rodinu to nejlepší. Klid, pohodlí a bezpečí. Život v rušném městě se neobejde bez stresu, často naprosto zbytečného. Stejnou zodpovědnost, jakou cítíte vůči svým blízkým, můžete vtisknout i do stylu a způsobu, jakým bydlíte.

Představte si krásný domek obklopený loukami a lesem. Představte si komfortní bydlení přesně ve vašem stylu: Domek s upravovanou zahradou, na které si budou moct v klidu vaše děti hrát, s dětským hřištěm a relaxační zónou u vodní plochy jen pár kroků od domu – bez obav, že vaše dítě přejede auto, jakmile vyjde z domu. Kdo by si pro své dítě nepřál skutečné dětství bez zbytečných zákazů a pravidel, ke kterým nás nutí anonymita měst? Představili jste si to všechno? A teď si ještě k tomu přidejte fakt, že takové bydlení může být nejen krásné, ale také šetrné – k přírodě i vaší peněžence. Jedinečné architektonické řešení pasivních domů včetně přípravy pro chytrá řešení v rámci klientských změn. Pohodlí a bezpečí. Na krásném místě. Pro vás i vaši rodinu. Nemusíte o tom jen snít. Přijeďte se podívat, jak se sny dají proměnit v realitu.

Ideální pro rodiny s dětmi

Přestěhujte se z bytu v rušném městě do vlastního domku s krásnou přírodou na dosah

Vyměnit byt v rušném městě za vlastní dům může být jednodušší, než jste se kdy odvážili pomyslet. Ještě ke všemu ekologicky šetrný dům, jedinečně architektonicky řešený dům, na který jinde nenarazíte. Pomůžeme vám s možnostmi financování vašeho snového bydlení. Náš specialista vám pomůže s financováním pomocí hypotečního úvěru, s jeho nastavením tak, aby vám to všechno stálo co nejméně. Rádi vám pomůžeme zařídit i refinancování vaší stávající hypotéky a se zajištěním lepších podmínek. Na vás je rozhodnutí, že si pořídíte bydlení, jaké jste vždycky chtěli. Se vším ostatním vám můžeme pomoct a poradit my.

Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná