Ideální pro singl a mladé páry

Hektický životní styl se podepisuje na většině z nás. Pracovní tempo a vypětí vybízí k většímu odpočinku a relaxaci. Kde na to ale vzít v ruchu velkoměsta čas? Vždyť všechny relaxační zóny jsou někde z ruky a jenom dojet do lesa na procházku trvá několik desítek minut, někdy přes hodinu. Proč tedy nevyřešit vše tím, že se na místo, kam byste rádi utíkali za klidem, rovnou přestěhujete?

Jedinečné architektonické řešení ekologicky šetrného bydlení, které jinde prostě nenajdete

Zdravé, krásné a komfortní bydlení v lokalitě Ctěnického háje se díky jedinečnému architektonickému řešení naprosto vymyká z řady všech dosavadních realizovaných developerských projektů. V dnešní době je kladen velký důraz na styl, na výjimečnost – každý ji hledá v něčem jiném a někde jinde.

Bydlení v této lokalitě je výjimečné hned v několika ohledech – umístěním v klidném koutě přírody, přitom kousek od ruchu velkoměsta, naprostým vykročením z uniformity všech klasických novostaveb, které vypadají jako krabice, možností uzpůsobit interiér vlastnímu vkusu v rámci několika variant jeho designového řešení. A k tomu všemu se vám ještě o chod domácnosti a její bezpečnost bude starat systém chytrého řízení domu. Tak až si příště budete cestou do práce v duchu nadávat, že nevíte, jestli jste ten sporák ráno vážně vypli, vzpomeňte si, že ani tohle už nebudete muset řešit.

Ideální pro singl a mladé páry

Volný čas v přírodě nebo na golfu?

Rádi aktivně odpočíváte? Tak to se do bydlení v areálu Ctěnického háje zamilujete! Procházek přírodou si tu užijete dosyta, jen pár kroků od vašeho domu nebo bytu je totiž nepřeberně možností, kam se vydat. Pokud raději jezdíte na kole, udělá vám radost přehledně značená cyklostezka. V nedalekém okolí si také můžete vyjet na koni nebo jít zahrát golf. A dokážete si představit ty krásné romantické procházky zámeckou oborou pod hvězdnou oblohou, kterou v centru města kvůli světelnému smogu jen tak nezahlédnete?

Vyměňte podnájem ve městě za vlastní byt podle svých představ

Vyměnit podnájem v rušném městě za vlastní byt kousek od překrásné přírodní lokality, kdyby kousek, přímo na jejím okraji, to je sen. A jeho naplnění může být jednodušší, než by vás vůbec napadlo. Budete-li chtít, náš specialista vám pomůže konzultací s financováním pomocí hypotečního úvěru, s jeho nastavením tak, aby vám to všechno stálo co nejméně. Nebo vám vše pomůže zrealizovat, od prvního formuláře, až po poslední podpis. Díky dvacetiletým zkušenostem v oblasti hypoték pro vás může domluvit daleko lepší podmínky, než byste si mnohdy dovedli představit. Pořiďte si vlastní bydlení na místě, na které byste z města nejraději každou chvíli utekli.

Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná