Ideální pro starší manžele na důchod

Jak jste si představovali, že budete žít, až budete v důchodu?

Někdy si až člověk říká, jak rychle to všechno uteklo. Jako by byl celý život jenom chvilka. A najednou přijde důchod. A člověk má konečně možnosti a čas trávit svůj život podle svých představ, bez svázání prací od – do, bez všech těch povinností, které plynou z podstaty pracovního procesu. Najednou můžete vstávat, kdy chcete, jíst, kdy chcete, máte možnost udělat si víc času na to, co vás baví, co vás těší, na své milované.

Bydlení v lokalitě Ctěnického háje je ale nejen klidné, tiché a opravdu komfortní, zároveň v sobě nese prvky odpovědnosti vůči dalším generacím, je ekologicky šetrné, což ve výsledku znamená snížení nákladů na provoz celé domácnosti. Tím naprosto jednoduše zajistíte další úsporu energií a bezpečnost.

Ideální pro starší manžele na důchod

Přestěhujte se z bytu v rušném městě do vlastního domku s krásnou přírodou na dosah

Napadlo vás už někdy, že na život v ruchu velkoměsta už nemáte nervy? Chtěli byste se z velkého bytu v centru přestěhovat do menšího poblíž přírody? Chtěli byste namísto bytu bezbariérový byt se zahrádkou nebo domeček se zahradou? Nevzdávejte se svých snů. Začněte je realizovat. Jak se říká: „Nejlepší čas na to zasadit strom byl před dvaceti lety. Druhý nejlepší je právě teď.“ Udělejte si radost. Žijte tak, jak jste vždycky chtěli a dopřejte to i svým dětem. V místě, kde nebudete anonymní, kde budete znát své sousedy a oni vás. V místě, kde vám bude dobře, kde budete moct vyrazit na procházky do přírody, kdykoliv si zamanete, kde budete mít možnost trávit celé hodiny v přírodním obýváku u vodních nádrží a z lavičky si vychutnávat uklidňující pohled na vodní hladinu. V místě, kde si vaše vnoučata budou moct bez obav hrát venku. Svůj volný čas budete moct trávit procházkami po okolí, ať už po Ctěnickém háji, který je jen pár kroků od celého areálu, nebo třeba vyrazit až ke Ctěnickému zámku. Milovníci kultury si také přijdou na své díky komorním koncertům, které jsou pořádány přímo v nedalekém zámeckém areálu.

Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná