Bydlení v sousedství Ctěnického háje

Projekt Ctěnický háj najdete na severovýchodním okraji Prahy. Jen pár kroků od areálu se nachází krásný lesopark, který byl původně součástí areálu ctěnického zámku. Místo i jeho okolí poskytuje mnohé možnosti sportovního vyžití a nejrůznějších výletů. V bezprostřední blízkosti se nacházejí školky a školy, obchody, pošta i restaurace. Klidná lokalita uprostřed přírody, poblíž které najdete vše, co k životu potřebujete: to je projekt Ctěnický háj.

Místo pro bydlení

Chtěli byste žít na klidném a bezpečném místě, které přitom není odlehlé a poblíž se nachází veškerá občanská vybavenost? Bydlete v těsném sousedství krásného lesoparku a přitom 30 minut od centra Prahy. Lokalita projektu Ctěnický háj je navíc dobře dopravně dostupná, v těsném sousedství se nachází zastávka pražské MHD. Pasivní bydlení v sousedství přírody je ohleduplné k přírodě a šetrné k vašemu rodinnému rozpočtu.

Zajímá vás víc?

Dopravní spojení

Bydlení v rámci projektu Ctěnického háje je dobře dopravně dostupné. Z centra Prahy se k lokalitě snadno dostanete městskou hromadnou dopravou, metrem a autobusem nebo autem.

Zajímá vás víc?

Work-life balance

Work-life balance neboli slaďování osobního a pracovního života je důležitým tématem i při výběru místa, kde žijete. Vzdálenost od práce, školky nebo školy vašich dětí, způsob, jakým trávíte volný čas, to, zda můžete pracovat z domova a pohodlně cestovat na schůzky, prostor pro komunitní soužití, to vše hraje důležitou roli.

Zajímá vás víc?

Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná