Bydlení v sousedství Ctěnického háje

Projekt Ctěnický háj najdete na severovýchodním okraji Prahy v klidné lokalitě uprostřed přírody. Najdete zde vše, co k životu potřebujete. Jen pár kroků odtud je krásný lesopark, který byl původně součástí areálu ctěnického zámku. V bezprostřední blízkosti se nacházejí školky a školy, obchody, pošta i restaurace. Místo i jeho okolí poskytuje mnohé možnosti sportovního vyžití a nejrůznějších výletů.

Místo pro život

Ctěnický háj – klidné, bezpečné a dopravně dobře dostupné místo v jehož okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, v těsném sousedství krásného lesoparku. Moderní pasivní bydlení v sousedství přírody je ohleduplné k přírodě a šetrné k vašemu rozpočtu.

Více zde
Ctěnický háj

Dopravní spojení

Dobrá dopravní dostupnost je další z výhod Ctěnického háje. Z centra Prahy se sem snadno dostanete autem i městskou hromadnou dopravou.

Bus linka 375

Do 10 min pěšky na bus spojení z Vinoře ze zastávky Vinořský hřbitov na Českomoravská - metro “B” - do 27 minut autobusem.

Do 10 min pěšky na bus spojení z Vinoře ze zastávky Vinořský hřbitov na Letňany - metro “C” - do 11 min autobusem.

Bus linka 302

Do 5 min. pěšky na bus spojení z Přezletic do Letňan ze zastávky Moravanská linka 302 směr na Palmovku metro “B”.

Bus linka 386

Do 5 min. pěšky na bus spojení z Přezletic do Satalic na vlak linka 386 ze zastávky Na Tykačce (doba jízdy na vlak 15 min.).

Bus linka 185

Do 10 min pěšky na bus spojení z Vinoře ze zastávky Vinořský hřbitov na Palmovku - metro “B” - do 30 min. autobusem.

Auto

Do 7 min dopravní napojení na dálnice D10 a D8.

Ctěnický háj

Work-life balance

Work-life balance neboli vyladění osobního a pracovního života je důležitým tématem i při výběru místa, kde žijete. Vzdálenost od práce, školky nebo školy vašich dětí, způsob, jakým trávíte volný čas, to, zda můžete pracovat z domova a pohodlně cestovat na schůzky, prostor pro komunitní soužití, to vše hraje důležitou roli.

Více zde


Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná