O nás

Rezidenční projekt Ctěnický háj vznikl ve spolupráci s řadou odborníků, kteří ho zároveň realizují. Všichni mají jedno společné, a to touhu posunout developerské projekty a bydlení v nich směrem k odpovědnější cestě k přírodě i k dalším generacím, k zajištění kontinuity, k lepšímu zázemí pro lidi, kteří v lokalitě a jejím okolí budou žít. Díky tomu se zde spojuje dosud nespojované – pasivní bydlení v originálním designu, koncept rezidenční čtvrti vyřešený do posledního detailu, zachování péče o lidské zdraví i mysl i po předání klíčů od jejich domova a v neposlední řadě ekologické a šetrné technologie inovativně hospodařící s energiemi a vodou. Koncept byl plánován s velkým nadhledem, zároveň ale se smyslem pro detail. Řeší mnohé za budoucí majitele domů a bytů, zároveň jim ale poskytuje dostatek svobody ve všem, o čem budou chtít rozhodovat. Kdo tedy za tímto inovativním projektem stojí?

Atlantis Development

Společnost Atlantis Development byla založena s jasnou vizí. Chceme vytvářet rezidenční projekty, které poskytnou lidem tu největší možnou kvalitu bydlení spojenou s ekologickým a udržitelným přístupem k zacházení se zdroji energií a vody. Naše projekty jsou určeny všem, kteří chtějí prožít svůj život v zajímavých lokalitách, kde přirozeně funguje spojení přírody s moderními technologiemi a infrastrukturou, a to dopravní, komunikační i energetickou.

Zajímá vás víc?

Náš tým

Insight Home, a.s.

Insight Home, a.s.

Nejnovější technologie již mnoho let denně používáme například ve svých autech, chytrých telefonech nebo osobních počítačích. V posledních letech pronikají i do našich kanceláří nebo domovů. Celosvětové průzkumy dokazují, že v prostředích, ve kterých se řídí kvalita ovzduší, individuální teplota a správné osvětlení se lépe pracuje či studuje nebo dobře odpočívá. A právě tato oblast je doménou společnosti Insight Home, která působí nejen v Čechách, ale i na Slovensku, Polsku nebo Rusku. Od roku 2009 realizovala přes 100 exkluzivních rezidenčních vil a mnoho luxusních rezidenčních projektů. Speciálními projekty byly například vybavení a řízení Protonového centra nebo Galerie Černá labuť, která vznikla pod vedením přední světové architektky Evy Jiřičné.

Jednotlivé domy v rámci projektu Ctěnický háj jsou připraveny na systém chytrého bydlení inHome. Pokud máte zájem se s tímto systémem osobně seznámit, domluvte si schůzku v prezentačním areálu – Centrum inspirace pro technologie inovativního bydlení – www.CITIB.eu. Nachází se v Praze 4, ulice K Dýmači 126. Schůzku si domluvte na telefonu +603 52 50 50 nebo na emailu ctenice@InsightHome.eu.

Téměř deset let nabízí společnost Insight Home, a.s. systém chytrého bydlení inHome a zároveň jej po stejnou dobu používám ve vlastním domě. Všechny pasivní domy v rámci projektu Ctěnický háj jsou na tento systém připraveny. Rád se s Vámi podělím o své zkušenosti s chytrou domácností a v případě Vašeho zájmu Vám navrhneme chytré bydlení přesně dle vašich potřeb a očekávání. Pokud máte zájem se s možnostmi systému inHome blíže seznámit, zvu vás do našeho Centra inspirace pro technologie inovativního bydlení – www.CITIB.eu anebo nám zavolejte na telefon.

Prague Plus Real Estate s.r.o.

Prague Plus Real Estate s.r.o.

Na realitním trhu úspěšně působíme od roku 2009, kdy jsme aplikovali a využili předchozích realitních zkušeností obou partnerů, kteří dodnes společnost výkonně řídí a vlastní. Navazujeme na zkušenosti s prodejem second-hand nemovitostí a velkou devízou je, že známe problematiku, řešení a klientský servis při prodeji jednotek z developerských projektů. Zabýváme se poradenstvím pro developerské společnosti v oblasti prodeje a marketingu.

Dbáme na vysokou úroveň eticky obchodního jednání, moderní marketing a špičkový právní servis.

Vypracovali jsme se v rámci působení v realitních sítí a obecně na trhu v respektovanou a úspěšnou kancelář s minimální fluktuací a stabilním týmem lidí, kteří procházejí procesy síťových realitně vzdělávacích programů, které se opírají a zkušenosti nejen ze zahraničí.

Orientujeme se na zákazníka a řešení jeho potřeb.

Pracujeme na doporučení, naši klienti jsou klienti na celý život.

Martin Jindrák

Martin Jindrák

Vystudoval Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Olomouci. V letech 1993 – 2002 ve spol. RD Rýmařov navrhoval konstrukce prefabrikovaných dřevostaveb vč. úpravy konstrukčního systému RD Rýmařov a vytvoření konstrukce „NOVA“. Od roku 2002 do roku 2013 se ve společnosti Atrea s.r.o. věnoval problematice teplovzdušného vytápění, řízeného větrání s rekuperací odpadního tepla a mikroklimatu v rodinných domech, bytových domech a školách, hlavně ve vazbě na energeticky pasivní objekty. V současné době se těmto tématům, projektování vzduchotechniky, energetickým auditům a certifikaci budov věnuje ve vlastní projekční kanceláři.

Podílí se na připomínkování implementací směrnic o energetické náročnosti budov a přípravách technických podkladů k programu Nová zelená úsporám nebo dotačních titulů MPO a SFŽP pro průmysl nebo veřejné budovy – a to nejen v části vzduchotechnické systémy.

V rámci propagační činnosti lektoruje kurzy sdružení Centrum Pasivního Domu, jehož je členem. Spolupracuje na seminářích ČKAIT a Asociace energetických specialistů. Autorizovaný technik pro techniku prostředí staveb, specializace vytápění a vzduchotechnika.

Od roku 2004 bydlí s rodinou v jednom z prvních energeticky pasivních objektů v České republice - EPD Rychnov. Účastnil se mnoha dalších pilotních akcí pasivních domů – BD Dubňany, BD pro seniory Modřice apod.

Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná