Ideální bydlení pro vás

Skvělé bydlení pro rodiny, páry i jednotlivce – ve Ctěnickém háji najde svůj vysněný domov každý, kdo hledá moderní komfort, bezpečí a ekologicky šetrné bydlení obklopené přírodou. Navíc předáním klíčů od vašeho nového domova to pro nás nekončí. Chceme, aby se celý areál dále rozvíjel a žilo se vám v něm dobře.

Ideální bydlení pro vás

IDEÁLNÍ PRO RODINY S DĚTMI

Každý z nás chce pro svou rodinu to nejlepší. Klid, pohodlí a bezpečí. Stejnou zodpovědnost, jakou cítíte vůči svým blízkým, můžete vtisknout i do stylu a způsobu, jakým bydlíte.

Představte si krásný dům obklopený loukami a lesem. Komfortní bydlení v domě ideální velikosti s upravovanou zahradou, na které si budou moct v klidu vaše děti hrát, s dětským hřištěm a relaxační zónou u vodní plochy jen pár kroků od domu – bez obav, že vaše dítě srazí auto, jakmile vyjde na ulici. Zkrátka domov, kde můžete svým dětem dopřát plnohodnotné dětství bez mnohých omezení a pravidel, ke kterým nás nutí anonymita měst. A navíc k tomu přidejte fakt, že takové bydlení může být nejen krásné, ale také šetrné – k přírodě i vaší peněžence. Jedinečné architektonické řešení pasivních domů včetně přípravy pro chytrá řešení v rámci klientských změn. Pohodlí a bezpečí. Na krásném místě. Pro vás i vaši rodinu. Nemusíte o tom jen snít. Přijeďte se podívat, jak se sny dají proměnit v realitu.

Přestěhujte se z bytu v rušném městě do domu s přírodou na dosah

Vyměnit byt v rušném městě za vlastní dům, může být jednodušší, než byste čekali. Navíc za dům ekologicky šetrný s jedinečnou architekturou, na který jinde nenarazíte. Náš specialista vám pomůže s financováním pomocí hypotečního úvěru, s jeho nastavením tak, aby vás splnění snu o vlastním domu stálo co nejméně. Rádi vám pomůžeme zařídit i refinancování vaší stávající hypotéky a se zajištěním výhodných podmínek. Na vás je rozhodnutí, zda si pořídíte bydlení, jaké jste vždycky chtěli. Se vším ostatním vám můžeme pomoci a poradit my.

IDEÁLNÍ PRO SENIORY

Někdy si člověk říká, jak rychle ten náš život utíká. Jak rychle přišel důchod, který se dlouho zdál tak vzdálený. A spou s ním konečně možnosti, jak žít podle svých představ, beze všech povinností, které plynou z pracovního procesu. Máte najednou možnost udělat si více času na to, co vás baví, co vás těší, na své milované.

Bydlení v lokalitě Ctěnického háje je nejen klidné, tiché a komfortní, ale zároveň je úsporné a odpovědné vůči dalším generacím. Ekologicky šetrné domy snižují nejen náklady na provoz celé domácnosti, ale i závislost na dodavatelích energií.

Přestěhujte se z městského bytu do úsporného komfortního bydlení v krásné lokalitě plné zeleně

Jste už unavení ze života v ruchu velkoměsta? Chtěli byste se z velkého bytu v centru přestěhovat do menšího poblíž přírody? Chtěli byste namísto nepraktického staršího bytu moderní bezbariérový se zahrádkou nebo domek se zahradou? Nevzdávejte se svých snů. Začněte je realizovat. Jak se říká: „Nejlepší čas na to zasadit strom byl před dvaceti lety. Druhý nejlepší je právě teď.“ Udělejte si radost. Žijte tak, jak jste vždycky chtěli a dopřejte to i svým dětem. V místě, kde nebudete anonymní, kde budete znát své sousedy a oni vás. V místě, kde vám bude dobře, kde můžete trávit celé hodiny relaxací u vodních nádrží a z lavičky si vychutnávat uklidňující pohled na vodní hladinu. V místě, kde si vaše vnoučata mohou bez obav hrát venku. Svůj volný čas můžete trávit procházkami po okolí, ať už po Ctěnickém háji, který je jen pár kroků od celého areálu, nebo třeba vyrazit do parku Ctěnického zámku. Milovníci kultury si zde také přijdou na své – například díky komorním koncertům, které jsou pořádány přímo v zámeckém areálu.

IDEÁLNÍ PRO SINGL A MLADÉ PÁRY

Hektický životní styl se podepisuje na většině z nás. Pracovní tempo a vypětí vybízí k většímu odpočinku a relaxaci. Kde na to ale vzít v ruchu velkoměsta čas? Relaxační zóny jsou často z ruky a dojet do lesa na procházku trvá nejméně desítky minut. Proč tedy nevyřešit vše tím, že se na místo, kam byste rádi utíkali za klidem, rovnou přestěhujete?

Jedinečné architektonické řešení ekologicky šetrného bydlení, které jinde prostě nenajdete

Zdravé, krásné a komfortní bydlení v lokalitě Ctěnického háje se díky jedinečnému architektonickému řešení vymyká z řady všech dosavadních realizovaných developerských projektů. V dnešní době je kladen velký důraz na styl, na výjimečnost – každý ji hledá v něčem jiném a někde jinde.

Bydlení ve Ctěnickém háji je výjimečné hned v několika ohledech – umístěním v klidném koutě přírody, přitom kousek od ruchu velkoměsta, naprostým vykročením z uniformity všech klasických novostaveb, důrazem na udržitelnost, ekologii a funkční design.

Volný čas v přírodě nebo na golfu?

Rádi aktivně odpočíváte? Tak to se do bydlení v areálu Ctěnického háje zamilujete! Procházek přírodou si tu užijete dosyta, jen pár kroků od vašeho domu nebo bytu je totiž spousta možností, kam se vydat. Pokud jezdíte na kole, udělá vám radost cyklostezka. V nedalekém okolí si také můžete vyjet na koni nebo jít zahrát golf. A dokážete si představit ty krásné romantické procházky zámeckou oborou pod hvězdnou oblohou, kterou v centru města kvůli světelnému smogu jen tak nezahlédnete?

Vyměňte podnájem ve městě za byt podle svých představ

Vyměnit podnájem v rušném městě za vlastní byt u překrásné přírodní lokality, to je sen. A jeho naplnění může být jednodušší, než myslíte. Náš specialista vám pomůže konzultací s financováním pomocí hypotečního úvěru, s jeho nastavením tak, aby vás splnění snu o bydlení stálo co nejméně. Nebo vám vše pomůže zrealizovat, od prvního formuláře až po poslední podpis. Díky dvacetiletým zkušenostem v oblasti hypoték pro vás může domluvit mnohem lepší podmínky.Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná