Vzdálené okolí

V dojezdové vzdálenosti v řádu minut od Ctěnického háje najdete úplně vše, co uspokojí potřeby moderního komfortního života.

Letňanský lesopark

Letňanský lesopark

Lesopark na trase „vaší“ cyklostezky, která začíná na okraji areálu Ctěnický háj, vašeho budoucího domova, nabízí 36 hektarů plochy pro procházky, relaxaci, cyklistiku, inline bruslení nebo kynologické radovánky. Na děti tu už netrpělivě čeká zajímavá prolézačka v podobě letadla.

Ice Arena Letňany - HC Letci Letňany

Ice Arena Letňany - HC Letci Letňany

Moderní hala určená především pro lední hokej, nabízí i doprovodné služby. Pokud se chcete stát hokejovým Letcem, směle do toho!

Lagoon Letňany

Lagoon Letňany

V tomto komplexu najdete nejen bazén a aquacentrum s možnostmi plavání i pro nejmenší, ale také fitness, solárium a trampolínové centrum. Místním maskotem je sysel Laguňáček. Sysel obecný je chráněným živočich, který se v Letňanech vyskytuje už přes 70 let.

BB Arena

BB Arena

Hrajete rádi tenis nebo badminton? I tyto možnosti vám nabízí víceúčelová aréna v Letňanech. Dále také třeba rekondiční cvičení. Dostaňte se do formy. Díky pohybovým aktivitám se budete cítit skvěle!

Surf Arena

Surf Arena

Máte rádi vlny a výzvy? V Surf areně v Letňanech si můžete vyzkoušet i surfování. Bydlet na této straně Prahy nabízí mnoho netradičních zážitků i díky všem těmto aktivitám, které můžete sdílet se svou rodinou a přáteli.

Skydive Hurricane Factory

Skydive Hurricane Factory

Svého druhu jediný větrný tunel v České republice. Po krátkém zaškolení tu na vlastní kůži můžete zažít volný pád. Létejte!

Blue Orange

Blue Orange

Klubově pojaté fitness centrum pro náročnější, kterým záleží na zdraví a rádi o sebe nechají pečovat.

Obchodní centrum Letňany

Obchodní centrum Letňany

Tradiční multifunkční obchodní centrum, které máte v dosahu autem nebo autobusem. Od svého nového domova tu můžete být do 10 minut. Vybrat si zde můžete z několika desítek obchodů – milovníci shoppingu z toho budou jistě nadšeni. Ostatní mohou být nadšeni například z možnosti, jak vybrat dárek na poslední chvíli. Rodinné týdenní nákupy můžete snadno a rychle zařídit v modernizovaném hypermarketu TESCO a namísto čekání si zajít třeba do multikina Cinema City.

Globus Čakovice

Globus Čakovice

Další místo určené pro takové ty větší týdenní nákupy. Autem sem dojedete z areálu Ctěnický háj do 10 minut. Hypermarket nabízí mimo jiné čerstvý sortiment vlastní pekárny, přímo v místě se také zpracovává maso. Na vašem grilu se tak objeví jen ty nejlepší a nejčerstvější kousky.Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná