Modro-zelené bydlení

Každý dům je samostatnou jednotkou, která je energeticky soběstačná a zároveň funkční součástí celého areálu. Architektonicky i designově jsou domy vyřešené do posledního detailu. Umějí skvěle hospodařit s energiemi i s dešťovou vodou a jejich provoz a zabezpečení je maximálně zjednodušené díky systému chytrého bydlení.

Energeticky úsporné domy

Díky částečné nezávislosti na klasických zdrojích energií a díky chytrým systémům, které hospodaří s energiemi i s dešťovou vodou, je pasivní bydlení komfortní a šetří jak přírodu, tak životní náklady.

Více zde
Ctěnický háj

Typy domů

Základ urbanizace tvoří návrh rozmístění solitérních rodinných domů. Solitérní domy mají dva základní objemové typy. Podél Ctěnického potoka jsou rozmístěné větší domy s typovým názvem "XXL". V prostoru vymezeném komunikacemi jsou umístěny menší domy nazvané "L". Centrální park je lemován liniovou řadovou zástavbou šesti řadových domů s názvem "S". A západní hranici celého projektu uzavírá dvoupodlažní bytový dům nazvaný "ALLEY".

Více zde
Ctěnický háj

Interiéry a realizační standardy

Základný myšlenka ucelenosti výrazu celého projektu zahrnuje i koncepci interiérů jednotlivých objektů. Vnesená harmonie použitých materiálů exteriérů se promítá do jednotlivých prvků vybavení domů i bytů a celkové pojetí projektu se nese v duchu souznění s krajinou. Od urbanistického konceptu až po výběr materiálů se projekt snaží splynout s okolní krajinou, která má v projektu významnou roli.

Více zde
Ctěnický háj


Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná