Stavíme jsme pro vás jedinečné inteligentní bydlení v krásné přírodě

Stavíme pro vás krásné a komfortní bydlení v souladu s přírodou, domov pro vás a vaši rodinu. Areál se nachází na klidném, ale ne příliš odlehlém místě, které je v přírodě a zároveň kousek od města. Domy jsou navrženy i realizovány v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje, dokáží šetrně hospodařit s energiemi i s dešťovou vodou. A díky systému chytrého bydlení budete moct snadno ovládat chod svého domu i na dálku.

Trvale udržitelný rozvoj místa

Komfortní a moderní bydlení může být zároveň šetrné k přírodě. V lokalitě Ctěnického háje pro vás stavíme pasivní domy, které umějí úsporně hospodařit s energiemi i s dešťovou vodou. K jejich provozu budou využívány obnovitelné zdroje energií, to vše v souladu s principy pasivních staveb. Ctíme zodpovědnost k životnímu prostředí a jeho zachování pro další generace. Bydlení ve Ctěnickém háji poskytne komfort všem jeho obyvatelům a zároveň bude šetřit přírodu i vaše náklady na bydlení.

Zajímá vás víc?

Tvorba prostoru

V areálu Ctěnického háje se nachází 35 domů a 1 bytový dům s 16 bytovými jednotkami. Celý prostor je rozčleněn tak, aby poskytoval každé domácnosti soukromí a zároveň podpořil komunitní vyžití a prostor pro volnočasové aktivity. Součástí areálu jsou relaxační zóny i dětské hřiště.

Zajímá vás víc?

Reflexe prostředí a architektonická struktura místa

Celý areál se nachází v těsném sousedství přírody – ze severní strany tvoří jeho hranici Ctěnický potok, na jižní straně Ctěnický háj. Místo je klidné, zároveň dobře dopravně dostupné, a to i díky městské hromadné dopravě. Poblíž se nachází veškerá občanská vybavenost.

Zajímá vás víc?

Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná