Work-life balance

Při hledání rovnováhy pracovního a osobního života hraje velkou roli i místo, kde lidé žijí

„Lidé dnes chtějí od života něco víc. Nechtějí jen chodit do práce a večer domů. Chtějí se víc starat o své děti, věnovat se svým koníčkům a také se víc zapojovat do života v místě, kde žijí,“ říká Daniela Vašíčková z neziskové organizace Family and Job.

Nalezení harmonie pracovního, osobního a rodinného života může pomoci práce z domova. Mnoho lidí dnes namísto kanceláří využívá ke své práci místo, kde žijí. V kancelářských prostorách se pak odehrávají důležité schůzky se zákazníky, spolupracovníky nebo klienty. Aby se vám z domova dobře pracovalo, ať už při občasném nebo každodenním home office, je třeba vhodně uzpůsobit prostředí, ve kterém tento čas trávíte. V našich domech typu L a XXL je velmi prakticky a elegantně řešen prostor pracovny, který si budete moct uzpůsobit dle svých potřeb a nerušeně tak pracovat v kteroukoli denní či noční hodinu. A to aniž byste kohokoliv rušili nebo byli rušeni.

Work-life balance

Vysokorychlostní internet a pracovna jako standard

Co všechno potřebujete, abyste mohli v klidu pracovat z domova? Základem je vysokorychlostní internet a klidné prostředí pracovny. V areálu Ctěnického háje jsou rozvedeny optické kabely, díky kterým bude možné připojit se k internetu nejen v prostředí domova a vlastní pracovny, ale také na dětském hřišti nebo v jakékoli relaxační zóně.

V domech typu XXL a L je vyčleněn prostor pro pracovnu, kde nebudete nikým a ničím rušeni. A pro vyvážení pracovního nasazení nemůže být nic lepšího, než procházka po okolí Ctěnického háje, relaxace při pozorování přírody nebo aktivní odpočinek při jízdě na kole po některé z přilehlých cyklostezek. Nebo máte raději golf?Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná