Bytový architekt

Jedinečné architektonické pojetí domů a bytů v projektu Ctěnický háj se může odrazit i v podobě a dispozičním řešení interiérů. Zapomeňte na unifikované stavby bez možnosti zásahů před nastěhováním. Nechte si navrhnout interiér přímo od studia dimenze 11 architekta Břetislava Lukeše. Který jiný architekt vám umožní uzpůsobit svůj návrh tak trochu podle vašich představ, požadavků a snů? A to ještě před dokončením domu nebo bytu. V interiéru je možné dělat řadu změn. Pro klienty jsme připravili dvě interiérová řešení vč. základních dispozičních návrhů a dále je možné je upravovat o Vaše individuální přání a nápady. Pro Vaši lepší představu budou návrhy zpracovány do formy 3D modelů. Součástí těchto služeb můžou být i výkresy pro výrobu atypického nábytku, specifikace textilií a dekorací. Věnujeme se i fázi života a Vašim potřebám pro pohodlné a funkční bydlení. Vytvoříme Vám domov.

Postup

1. Úvodní konzultace:

  • specifikace prostor k úpravě, vyjasnění představy o novém designu a uspořádání;
  • úvodní konzultace je zdarma.

2. Zpracování cenové nabídky:

  • Její součástí je rozpis prací nutných pro zpracování projektu v definovaném rozsahu

3. Schválení cenové nabídky klientem

4. Dispoziční řešení

  • návrh dvou 2D dispozic, do kterých bude zakresleno nové uspořádání. V nákresu bude vidět, jakými úpravami by prostory prošly a kde bude stát jaký nábytek. Společný výběr jednoho půdorysu, který se rozpracuje do 3D vizualizace.

5.Schválení dispozičního řešení klientem

6.Příprava 3D vizualizací

  • příprava podrobné 3D vizualizace interiéru s umístěním jednotlivých kusů nábytku, vybraných barev, materiálů a dalších detailů.

7.Schválení 3D vizualizací

  • Při společném setkání následně úprava vizualizace do finální podoby.

8.Zpracování prováděcí dokumentace včetně položkového rozpočtu

  • Technické podklady pro stavbu, specifikace typových zařizovacích prvků a výkresy pro výrobu atypického nábytku, specifikace textilií, dekorací apod.
  • Zakreslení vývodů elektřiny, vody, odpadů...

9.Cenová nabídka na kompletní realizaci projektu dle návrhu

Chcete se o bydlení u Ctěnického háje dozvědět víc? Napište nám!

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná